• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

Kotek cały czarny, przydymiony jest chłopakiem, ma jeden kikutek zamiast łapeczki.
Druga to malutka, słodka dziewczynka. Przebywają w Brześciu Kujawskim.
Obydwa kotki są do adopcji :)

Grzecznościowo jest tez u nas Gucio :) Gutek ma około 3 miesięcy. Jest bardzo radosnym pieskiem, który zachowuje się jak typowy maluch. Uwielbia zabawę z innymi zwierzakami. przebywa w domu tymczasowym w towarzystwie innych psiaków i kociaków. Umie ładnie chodzić na smyczy. Jest po pierwszych szczepieniach. Będzie niedużym pieskiem. Jest do adopcji.
509-206-565

7.07. Piesek ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie duży, jak dorosnie. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565

 


Luna ma około 2 lat... Została porzucona, oszczeniła się w norze i tak trafiła pod naszą opiekę. Jest cudowną, spokojną, ułożoną i uległą sunią. Zachowuje czystość w boksie, więc pewnie nie będzie brudziła w domu. Uczy się chodzić na smyczy - konieczne są szeleczki. Jest mała, waży max 10 kg. Lunka przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


Antoś został porzucony, nikt się nim długo nie zajmował. Jednak nie stracił nadziei na lepsze życie. Jest cudownym psiakiem, pieknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Mądry, bystry, szybko się uczy. Jest wykastrowany. Idealny do spokojnego domu, pełnego ciepła i bezpieczeństwa. Ma około 4 latek. Jest kudłaczem, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji sierści.W tej chwili przebywa w domu tymczasowym w okolicach Włocławka.

509-206-565

 


Daisy ma około 3 latek. Jest bardzo spokojną, przyjazną sunią. Uwielbia przytulanie i siedzenie na kolankach. Ładnie chodzi na smyczy, na początku boi się nowych miejsc. Przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Toleruje inne pieski i koty. Nie jest jej straszny samochód. Waży 10 kg. Szybko się uczy. Jest wysterylizowana i gotowa do adopcji. Pokochaj małą Daisy.
509-206-565


Baster nagle stał się psem bezdomnym. Trafił do nas i my pokochałyśmy go od pierwszego spotkania. Basti jest ogromnym pieszczochem, to takie duże dziecko :) uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Nie przejawia agresji. Chętnie bawi się z innymi pieskami. Zachowuje czystość w boksie (tylko sika). Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 7-8 lat. jest do adopcji.

Pixelek to młody psiak. Piękny chłopak o niebiesko-brązowych oczkach - w typie husky. Długo się błąkał, aż w końcu trafił do nas. Psiak jazde samochodem znosi dobrze (przynajmniej krótką podróż z tego co na razie wiemy). Nauczył się chodzić na smyczy. Nie przejawia ani grama agresji. Można go głaskać gdzie popadnie, podnosić a psiak nawet nie spojrzy krzywym oczkiem (ani niebieskim, ani brązowym :) ). Pixel uwielbia mizianie za uchem i pod bródką. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
SZUKA ODPOWIEDZIALNEJ RODZINY, która potrafi zaopiekować się psem po przejściach.

 


 

 

Irysek jest pieknym owczarkiem. To wielki pieszczoch, daje brzuszek do miziania i podstawia uszka do drapania :) Irysek jest bardzo mądry, zna podstawowe komendy, uwielbia spacery i wręcz kocha piszczące zabawki. Bez swojego piszczącego kurczaka nie wychodzi nawet na spacery :)
Jest wykastrowany i zaszczepiony.
Ma około 7-8 lat.
Czeka na dom!

 

Bolek jest młodziutkim pieskiem :) Został porzucony i kilka miesięcy mieszkał na ulicy. Troszkę  boi się obcych ludzi, boi się, że ktoś go uderzy... Potrzebuje dużo miłości! Bolek uwielbia zabawę patykami i kamykami:) Jeśli ktoś chciałby dać mu domek stały, prosimy o kontakt :)

KONTAKT
605 168 007, 794 794 380,
509-206-565

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto Malud VEL SKWAREK!
Porzucony błąkał się po Brześciu, dokarmiany przez dobrych ludzi. Czy zasłużył na taki los? Mieszka w budzie, nie ma domu... Powinien czuć Twoją dłoń na swoim malutkim łepku, patrzeć z miłością w Twoje oczy, merdać ogonkiem, gdy wymawiasz jego imię... Powinien...
Skwarek to malutki, bardzo zabawny piesek. Ma mnóstwo energii, lubi głaskanie, ładnie chodzi na smyczy, a jego całym światek jest pełna micha :) Tylko to jest mu potrzebne do szczęścia :)

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
605 168 007, 794 794 380, 509-206-565

 

TERAZ JEST TAK :) :) :)

 

 

 

 

 

 

 

Kobi to bardzo spokojny i delikatny piesek. Jest bardzo grzeczny i nieśmiały, daje się zdominować. Ma około 3-4 lat. Jest zaszczepiony i wykastrowany. To bardzo grzeczny, spokojny i delikatny psiak, który uwielbia być głaskany i przytulany, najchętniej w ogóle nie odchodziłby od człowieka. Spragniony dotyku i zabawy.
Kobi jest do adopcji i szuka odpowiedzialnych ludzi i dobrego domu. Obowiązuje wypełnienie zgłoszenia adopcyjnego, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. PIES TO NIE RZECZ!

Filmik z biegającym, uśmiechniętym Kobiaczkiem :)
https://www.facebook.com/video.php?v=856285627726034

Kontakt:
509-206-565
605-168-007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 Nero ma około 3-4 lat. To cudowne duże dziecko :) Uwielbia głaskanie i zabawę, jest bardzo radosny. Świat go troszkę przeraża. Uczy się chodzić na smyczy. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, dobre jedzonko i człowiek do kochania, do pogłaskania. Super sprawdziłby się też jako pies stróżujący, jest bardzo czujny. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
Pomóżmy mu znaleźć dom, by nie musiał całego życia spędzić zamknięty w kojcu...
Nero jest do adopcji i szuka odpowiedzialnych ludzi i dobrego domu. Obowiązuje wypełnienie zgłoszenia adopcyjnego, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. PIES TO NIE RZECZ!


Kontakt:
509-206-565
605-168-007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

 

Polub nas na FB