• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

Diana nie miała łatwego życia, niby miała dom, ale zawsze musiała radzić sobie sama. Ma około 10 lat, waży 33 kg i zasługuje na to, by mieć normalny dom kochających ją ludzi. Zachowuje czystosć w domu, pięknie chodzi na smyczy, jest grzeczna w samochodzie. Nie przejawia agresji w stosunku do innych ludzi, chodzi za człowiekiem krok w krok. Jest spokojna, toleruje inne zwierzęta, szybko się uczy, jest bardzo usłuchana. Czeka na cudownych ludzi, ktorzy zapewnią jej cudne życie na te ostatnie lata. Diana jest wysterylizowana.
Przebywa w okolicach Włocławka. Jest do adopcji.
509-206-565

SZILA pojawiła się w Brześciu Kujawskim latem. Nie pozwalała do siebie podejść. Koczowała w różnych miejscach, aż w końcu osiedliła się na Falborku. Była dokarmiana przez dobrą duszę Magdę i kilka innych osób, którym jej los nie był obojętny. Mądra, sprytna, pomysłowa - te cechy sprawiły, że nie dawała się złapać. Udało się to dopiero 13 października... Ufff! Szila jest śliczną, niedużą panienką. Lubi zabawę z innymi pieskami. Jest jeszcze niepewna człowieka. Wie, czym jest łózko, wie, że dotyk człowieka jest dobry. Uczy się chodzić na smyczy i przyzwyczaja do sytuacji, w której musiała się znaleźć przez czyjąś nieodpowiedzialność. Jest młoda. Niedługo przejdzie zabieg sterylizacji i będzie gotowa do adopcji. 509-206-565


STELLA - to sunia, w której zakochujesz się przy pierwszym spotkaniu. Ma w sobie tak ogromne pokłady miłości, ciepła połączonego z psim smutkiem i troską, że nie można przejść obojętnie obok tej małej księżniczki. Jej hobby to wskakiwanie na kolanka i noszenie na rękach :) Wdrapuje się po nodze, wbija pazurki w uda i prosi o wzięcie na rączki i tulenie :) Nowa rodzina musi mieć zdrowe kręgosłupy :) Jest malutka (około 8 kg), uwielbia człowieka, ładnie chodzi na smyczy zabawnie przy tym merdając ogonkiem. Stella została porzucona, bądź uciekła z domu, w którym nie mogła czuć się bezpiecznie. Bo nie wyobrażamy sobie, że ktoś może nie szukać takiego psa. Za jakiś czas będzie sterylizowana i gotowa do adopcji. Już teraz szuka domu tymczasowego! 509-206-565Maurycy to cudowny szarutki, młody kocinek. Jego opiekun, Pan Jasiu, umiera... Kotek jest troszkę zasmucony tym wszystkim. Poszukujemy dla niego spokojnego domku.

509-206-565

 

Granda ma około 3 miesięcy (21.08.). Jest małą łobuziarą, nie daje za wygraną i ustawia swoich dwóch braci :) Będzie dużym psiakiem.

Jest do adopcji.

509-206-565

 

Kama została zabrana z pola razem z trzema szczeniakami. To sunia, która waży 27 kg (powinna więcej, ale jest wychudzona). Ma około 2 lat. Bardzo szybko się uczy, pięknie zaczęła chodzić na smyczy. Bardzo lgnie do człowieka, chciałaby żeby był cały czas obok. Uwielbia przytulanie, mizianie, zabawę. Ładnie jeździ samochodem.
Jest jeszcze przed szczepieniem i sterylizacją.

Już możesz zakochać się w Kamie - jest cudowną, mądrą psiną!

509-206-565

Borysek ma około 1,5 roku ale może być młodszy. Jest dużym, pięknym samcem, który na razie nie może pogodzić się z samotnoscią w boksie. Pięknie otwiera się na świat, na człowieka. Lubi bawić się ze szczeniakami. Coraz pewniej chodzi na smyczy.
Został na razie odrobaczony i zabezpieczony na pchły i kleszcze.

509-206-565

Maja została znaleziona w polu, miała na sobie czerwone szelki i rozwaloną łapkę. Może ktoś ją rozpoznaje?
Maja ma około 4 latek, jest typowo domową, kanapową sunią. Bardzo usłuchana, grzeczna i cierpliwa. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Waży 11 kg. Pięknie chodzi na smyczy, chętnie jeździ samochodem, toleruje inne psiaki. Zachowuje czystość w domu. Jest po sterylizacji (23.08.2017)

Jest do adopcji

509-206-565

  

Karuś ma około 5 lat, na początku biegał luzem po posesji, jednak jest ona nieogrodzona, dlatego pan jasiu musiał go uwiązać. Ma nowe dwie budy, wydłużony łańcuch, ale szukamy dla niego domku, w którym będzie mogł swobodnie biegac po ogrodzie. Jest większym pieskiem, bardzo przyjaznym, lubiącym starsze dzieci. Chcemy, by trafił do nowego domu i by Pan Jasiu wiedział, że jest bezpieczny. Pomózcie.

509-206-565

  

To kocurek od umierającego pana Jasia. Jest dużym kocurem, na dworze stroni od ludzi, w domu daje się wymiziać, ale generalnie ma wszystko w nosie :)
Jest wykastrowany i do adopcji.

 

509-206-565

 

  

Wanilka mieszka razem z umierającym Panem Jasiem. Czuje się coraz bardziej samotna... Lgnie do człowieka, uwielbia dzieci, mizianie i zabawę. Nie pozwólmy, by trafiła do schroniska... Jest wysterylizowana.


  

Pixelek to młody psiak. Piękny chłopak o niebiesko-brązowych oczkach - w typie husky. Długo się błąkał, aż w końcu trafił do nas. Psiak jazde samochodem znosi dobrze (przynajmniej krótką podróż z tego co na razie wiemy). Nauczył się chodzić na smyczy. Nie przejawia ani grama agresji. Można go głaskać gdzie popadnie, podnosić a psiak nawet nie spojrzy krzywym oczkiem (ani niebieskim, ani brązowym :) ). Pixel uwielbia mizianie za uchem i pod bródką. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
SZUKA ODPOWIEDZIALNEJ RODZINY, która potrafi zaopiekować się psem po przejściach.

 


 

 

Irysek jest pieknym owczarkiem. To wielki pieszczoch, daje brzuszek do miziania i podstawia uszka do drapania :) Irysek jest bardzo mądry, zna podstawowe komendy, uwielbia spacery i wręcz kocha piszczące zabawki. Bez swojego piszczącego kurczaka nie wychodzi nawet na spacery :)
Jest wykastrowany i zaszczepiony.
Ma około 7-8 lat.
Czeka na dom!

 

Bolek jest młodziutkim pieskiem :) Został porzucony i kilka miesięcy mieszkał na ulicy. Troszkę  boi się obcych ludzi, boi się, że ktoś go uderzy... Potrzebuje dużo miłości! Bolek uwielbia zabawę patykami i kamykami:) Jeśli ktoś chciałby dać mu domek stały, prosimy o kontakt :)

KONTAKT
605 168 007, 794 794 380,
509-206-565

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto Malud VEL SKWAREK!
Porzucony błąkał się po Brześciu, dokarmiany przez dobrych ludzi. Czy zasłużył na taki los? Mieszka w budzie, nie ma domu... Powinien czuć Twoją dłoń na swoim malutkim łepku, patrzeć z miłością w Twoje oczy, merdać ogonkiem, gdy wymawiasz jego imię... Powinien...
Skwarek to malutki, bardzo zabawny piesek. Ma mnóstwo energii, lubi głaskanie, ładnie chodzi na smyczy, a jego całym światek jest pełna micha :) Tylko to jest mu potrzebne do szczęścia :)

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
605 168 007, 794 794 380, 509-206-565

 

TERAZ JEST TAK :) :) :)

 

 

 

 

 

 

 

Kobi to bardzo spokojny i delikatny piesek. Jest bardzo grzeczny i nieśmiały, daje się zdominować. Ma około 3-4 lat. Jest zaszczepiony i wykastrowany. To bardzo grzeczny, spokojny i delikatny psiak, który uwielbia być głaskany i przytulany, najchętniej w ogóle nie odchodziłby od człowieka. Spragniony dotyku i zabawy.
Kobi jest do adopcji i szuka odpowiedzialnych ludzi i dobrego domu. Obowiązuje wypełnienie zgłoszenia adopcyjnego, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. PIES TO NIE RZECZ!

Filmik z biegającym, uśmiechniętym Kobiaczkiem :)
https://www.facebook.com/video.php?v=856285627726034

Kontakt:
509-206-565
605-168-007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 Nero ma około 3-4 lat. To cudowne duże dziecko :) Uwielbia głaskanie i zabawę, jest bardzo radosny. Świat go troszkę przeraża. Uczy się chodzić na smyczy. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, dobre jedzonko i człowiek do kochania, do pogłaskania. Super sprawdziłby się też jako pies stróżujący, jest bardzo czujny. Jest zaszczepiony i wykastrowany.
Pomóżmy mu znaleźć dom, by nie musiał całego życia spędzić zamknięty w kojcu...
Nero jest do adopcji i szuka odpowiedzialnych ludzi i dobrego domu. Obowiązuje wypełnienie zgłoszenia adopcyjnego, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. PIES TO NIE RZECZ!


Kontakt:
509-206-565
605-168-007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

activ centrum

 

Polub nas na FB