• bandi.jpg
  • baster.jpg
  • bolek.jpg
  • irys.jpg
  • kajtek.jpg
  • karmel.jpg
  • kobi.jpg
  • nero.jpg
  • pixel.jpg
  • skwarek.jpg

Zostań naszym wirtualnym przyjacielem. Wspomóż nas w niedoli.

 

 

Centrum Edukacji Prozwierzęcej "Profutrzaki"
Bank Millenium
93 1160 2202 0000 0002 9962 4467

Filipek został wyrzucony razem z Mają z samochodu w gminie Lubraniec. Przejęliśmy te pieski pod naszą opiekę... Filipek ma zmiażdżoną łapkę - jest to stary uraz. Używa jej bardzo rzadko. Ma około 2 latek i jest cudownym, małym przytulakiem :)

Roki ma około 3 miesięcy (21.08.). Będzie dużym psiakiem. W tej chwili zachowuje się jak typowy szczeniak :)

Jest do adopcji :)

509-206-565

Szagi ma około 3 miesięcy (21.08.). Jest najmniejszy z rodzeństwa, najspokojniejszy. Zachowuje się jak typowy szczeniak :)

Jest do adopcji :)

509-206-565

Grzecznościowo jest tez u nas Gucio :) Gutek ma około 3 miesięcy. Jest bardzo radosnym pieskiem, który zachowuje się jak typowy maluch. Uwielbia zabawę z innymi zwierzakami. przebywa w domu tymczasowym w towarzystwie innych psiaków i kociaków. Umie ładnie chodzić na smyczy. Jest po pierwszych szczepieniach. Będzie niedużym pieskiem. Jest do adopcji.
509-206-565

7.07. Chłopak ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Piesek ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie duży, jak dorośnie. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565

 


 

 

7.07. Piesek ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie duży, jak dorosnie. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565


7.07. Sunia ma około 6 tygodni. Jest po pierwszym odrobaczeniu. Nie będzie dużym pieskiem. Obowiązuje procedura adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: 509-206-565

 


Mimi została zabrana z ulicy podczas interwencji Policji. Przerażona tak bardzo, że dosłownie zesztywniała na rękach i zamykała oczy, by nie widzieć tego, co dzieje się naokoło niej. Wczołgała się pod samochód i broniła się, jak tylko mogła... Awaryjnie zabezpieczona, ale nie radzi sobie całkiem :( Jeszcze niewiele o niej wiadomo, ale na pewno jest bardzo uległym i bojącym się wszystkiego psiakiem. Zachowuje się tak, jakby była bita... Kocha się przytulać, najchętniej chciałaby zasypiać na kolanach. Wtula się w człowieka, wczepia łapkami i nie chce puścić. Uczy się chodzić na smyczy małymi kroczkami, bo jeszcze kręci się i panikuje, jest bardzo delikatna. Toleruje inne psiaki, nie lubi rowerów, lubi sobie poszczekać :) Jest wysterylizowana.

Antoś został porzucony, nikt się nim długo nie zajmował. Jednak nie stracił nadziei na lepsze życie. Jest cudownym psiakiem, pieknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Mądry, bystry, szybko się uczy. Jest wykastrowany. Idealny do spokojnego domu, pełnego ciepła i bezpieczeństwa. Ma około 4 latek. Jest kudłaczem, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji sierści.W tej chwili przebywa w domu tymczasowym w okolicach Włocławka.

509-206-565

 


Bandi jest psiakiem, który nie wiadomo ile ma lat, nie jest pieskiem bardzo starym, może ma około 10-12... Został pozostawiony w polu na pewną śmierć. Był tak przemarznięty, że nie był w stanie utrzymać się na łapkach. Trząsł się niczym galaretka... Bandi jest pieskiem specjalnej troski - NIE WIDZI I NIE SŁYSZY, ale radzi sobie świetnie i kocha całym serduchem! Toleruje koty, psy, obcych ludzi, uwielbia dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ma w nim agresji. JEST CUDOWNY i marzymy, by znalazł kochających ludzi, przecież na to zasługuje... Jego życie na pewno nie było usłane różami, a powinno, jak każdej żywej istoty.

Nie odwracaj wzroku, nie udawaj, że nie widzisz tej kochanej sierotki :)

 

Bandi jest wykastrowany, zdrowy, miał badania krwi i wycinanego małego guzka.

 

 

 

Maleństwo z chorą łapką... Nikt go nie chciał... Niezaopiekowana do końca sunia się oszczeniła, na ulicy i niestety psie maleństwa zostały całkiem same...
Na szczęście udało się psiakowi znaleźć szybko domek we Włocławku, jest również pod opieką pani weterynarz pod kątem chorej łapeczki.
Ma na imię Homer :)

Prezes to cudowny piesek, który został wyrzucony z samochodu. Był bardzo wychudzony i przestraszony...
Po wizycie u weterynarza okazało się, że ma 8 miesięcy. Prezes bardzo szybko się uczy, zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Boi się jedynie hałasów. Potrzebuje dobrego i bezpiecznego domu.
Jest wykastrowany i gotowy do adopcji.

kajtulek został całkiem sam, gdy zmarł jego jedyny pan. Pierwsze dni w samotności przeżył koszmarnie. Całkiem nie mógł sobie poradzić z sytuacją, z tęsknotą... Minęło już wiele dni, a Kajtulek, domowy piesek, nadal nie potrafi pogodzić się z tym, co się stało. Liczy na cud, liczy na Ciebie Człowieku, że dasz mu to, czego brakuje mu do szczęścia - DOM!
Kajtulek - to chodząca radość i miłość. Spacer i przebywanie z człowiekiem dają mu najwięcej szczęścia. Zamknięcie w kojcu jest koszmarem - płacze, daje łapkę prosząc, by go nie zostawiać. Pięknie chodzi na smyczy, jest usłuchany, bardzo grzeczny. Uwielbia bawic się zabawkami, wskakiwać na kolanka, a nawet na rękę. Zachowuje czystosc w domu (w boksie również).
Ma około 6-7 lat, ale bawi się jak szczeniak, kocha jak prawdziwy przyjaciel :)
Jest zdrowy i wykastrowany.
Do adopcji dla najcudowniejszych ludzi, do najlepszego pod słońcem domku :)

Baster nagle stał się psem bezdomnym. Trafił do nas i my pokochałyśmy go od pierwszego spotkania. Basti jest ogromnym pieszczochem, to takie duże dziecko :) uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Nie przejawia agresji. Chętnie bawi się z innymi pieskami. Zachowuje czystość w boksie (tylko sika). Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 7-8 lat. jest do adopcji.

Takie 2 kicie szukają domów - ostatnio przybłąkały się do jednej z firm lub ktoś je podrzucił, ponieważ nie wyglądają na wychudzone i mocno zaniedbane. Ruda jest bardzo łaskawa, lgnie do ludzi, daje się wziąć na ręce, lubi mizianie, za które odpłaca się pięknym mruczeniem. Czarny jest płochliwy, jeszcze nie podchodzi tylko chowa się w stercie śmieci. Udostępniajcie kociaki, na terenie firmy nie są bezpieczne - jeździ tam ciężki sprzęt, a Ruda kręci się między samochodami, podbiega do ludzi i na nic nie zwraca uwag.
Czarnuch po kilku dniach, daje się głaskać :))

20/12/2015 - AKTUALIZACJA

Nasz Figo (teraz BOLUŚ) dostał szansę od losu i nie spędzi zimy w przytuliskowej budzie. W piątek chłopak miał dzień pełen wrażeń: najpierw kąpiel w Salonie Psiej Urody, później mniej przyjemnie, czyli zabieg kastracji, następnie przewaletował jedną noc pod opieką ciotki Sylwii, aby w sobotę z samego rana pojechać do swojego domu tymczasowego, czyli Bydgoszcz i Marlena Zalewska się kłania. Ponieważ w domu tymczasowym przebywa już psiak rezydent - Łatu (przypomnę, że również był kiedyś mieszkańcem Brześcia i tak rozkochał w sobie Marlenę, że zabrała Łaciatego na zawsze :)) więc chłopaki musieli poznać się na neutralnym gruncie - park w był idealny :) Mimo wielu obaw obyło się bez większych problemów a teraz, co to się u Marleny wyrabia .... - ciągła zabawa, ganianie, zapasy, normalnie cyrk na kółkach.
Bolek jest marny, waży około 8 kg :)


Obowiązuje procedura adopcyjna!

 

Parę dni temu ten oto psiak został przywieziony przez brzeskich mundurowych do naszego Przytuliska. W związku z brakiem boksów i odpowiednich warunków u nas, a także szybkiej pomocy ze strony Zaginione/ znalezione psy kujawsko pomorskie udało nam się znaleźć chłopakowi dom tymczasowy u Pani Iza Kubiak.
Parę słów o nim: Hulk, w typie pitbulla rednose, ma około 2 lata, zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy, nie wykazuje agresji w stosunku do innych psiaków. Jest też strasznym przytulasem o "anielskim podniebieniu", no nie wszystko chłopakowi smakuje :) Leczymy u niego zapalenie skóry, które najprawdopodobniej jest wynikiem zapchlenia i pozbywamy się brzydkiej wydzieliny z uszu.
Hulk szuka odpowiedzianego domu po okresie kwarantanny i kastracji będzie do adopcji.
Procedura adopcyjna : ankieta przedadopcyjna, wizyta adopcyjna, umowa adopcyjna. Psiak nie zostanie oddany do budy ani na łańcuch.


Calineczka jest po wizycie kontrolnej u weta - w miarę wszystko jest w normie, maluda ma coś około roku, nawet ma jednego mleczaka! :). Po wizycie kontrolnej w nagrodę za dobre sprawowanie ciocia Paulina zabrała ją do siebie żeby się wygrzała na kanapie ♥ Maluda nadal szuka domku, niech Was nie zmylą te pięknę zdjęcia i uśmiech na jej mordce! :D
Calineczka została podrzucona do Przytuliska. Przestraszona przez kilka dni nie dawała się złapać. Teraz pokazała, jak bardzo potrzebuje człowieka, lgnie do niego. Wychodzi z budki gdy tylko przechodzi się koło niej i domaga się uwagi, pogłaskania, przytulenia... daje meega dużo całusków :). Maleństwo waży około 4-5 kg.
Szuka domku tymczasowego, a najlepiej stałego. Pokochaj! Niech nie marznie w budzie, zabierz do domu to maleństwo!
Jest już po sterylizacji. Troszkę boi się zostawać sama w domku, idealne byłoby dla niej psie towarzystwo, akceptuje kotki :)


Kochani Chatolubisie! Uruchomiliśmy kolejną formę pomocy dla naszych futrzaków - Was to nic nie kosztuje, a dla nas jest ogromnym wsparciem. Kliknij w poniższy baner zooplus.pl i pomagaj nam pomagać. Za każde Wasze zamówienie przez baner sklep wypłaci nam %, który zostanie przeznaczony na karmę, leczenie i życie naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

 

Psy 200x300

Pomagają nam:

 

Polub nas na FB